SOLLER  BIŻUTERIA  ARTYSTYCZNA

AMULETY I TALIZMANY

unikalna biżuteria z kamieniami naturalnymi dla kochających oryginalność.    

Sprzedaż biżuterii z energetycznymi kamieniami półszlachetnymi i szlachetnymi oprawionych metodą Tiffaniego w miedź    i cynę.                                                                                                                                                                                                       Każdy kamień ma swoje właściwości magiczne i lecznicze. Możliwość wykonania indywidualnych zamówień dla konkretnych osób ze względu na znak zodiaku, zainteresowania, zawód, dolegliwości                                   

Również sprzedaż internetowa. Cena produktu plus koszty przesyłki.                             

www.e-talizmany.pl 

Wisior z agatem
 

Agat jest kamieniem równowagi - fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Harmonizuje energie yin i yang, działa uspokajająco, dodaje pewności siebie. Agat poprawia koncentrację uwagi i zdolności analityczne, co przydaje się do rozwiązywania problemów. 
Energia agatu namawia noszącego go do śmiałego wyrażania się i pokonania uprzedzeń. Kamień ulecza gniew i żal, dając w to miejsce odwagę do zaczynania czegoś od nowa, usuwa napięcie po przejściach z przeszłości. 

Wisior z kryształem górskiem i z kryształem aqua 

KRYSZTAŁ GÓRSKI 
jest kamieniem o najsilniejszym działaniu oczyszczającym – zarówno ciało, umysł, jak i pomieszczenia. Przez tę właściwość zwany jest „królem kryształów”, „neutralizatorem”, „solą ziemi”. Ze  aktywacji energii innych minerałów, do uzdrawiania i aktywacji systemu czakr. Aqua aura oczyszcza pole energetyczne i uwalnia od negatywnych elementów na poziomie fizycznym, emocjonalnym, eterycznym i astralnym. 
 

Wisior z labradorytem

LABRADORYT ma właściwości niezwykłe, bowiem pomaga walczyć z frustracją, dodaje odwagi, jest pomocny w pozbywaniu się nieśmiałości i niezdecydowania. Kamień ma moc uwalniania od nałogów, oczyszczania aury i uwalniania pozytywnej energii, pomocnej w koncentracji. Labradoryt zwany jest również kamieniem, który przynosi szczęście. Nosząc przy sobie ten minerał pomagamy w oczyszczaniu umysłu, zwiększeniu koncentracji.